Domů Prodloužená záruka výrobků THERM

Prodloužená záruka výrobků THERM

Společnost Thermona zavedla s platností od 1.ledna 2013 Program prodloužené záruky 2+1 na všechny typy kotlů THERM. V praxi to znamená, že na všechny typy kotlů prodané od 1.1.2013 a zároveň vyrobené od 1.8.2012, se vztahuje prodloužená záruka 36 měsíců od data uvedení do provozu. Tato lhůta slouží po splnění záručních podmínek pro odstranění případné výrobní vady. Pro případ výměny výrobku nebo zrušení kupní smlouvy po dobu 24 měsíců od data uvedení do provozu platí příslušná ustanovení zákonných předpisů.

Podmínkou záruky je uvedení výrobku do provozu firmou, která je k tomu výrobcem oprávněná, řádné vyplnění a odeslání „Přihlášky k registraci prodloužené záruky“ včetně vyplněného „Protokolu o uvedení do provozu výrobku THERM“. Další podmínkou prodloužené záruky je provedení 1. a 2. roční prohlídky a zaslání potvrzení o jejím provedení na adresu výrobce.

Věříme, že tento krok prohloubí důvěru zákazníků v český výrobek, kotel THERM.

Veškeré dokumenty, které je nutné vyplnit a odeslat, najdete v balení každého kotle. V případě nenalezení nebo ztráty, je možné všechny dokumenty stáhnout níže na této stránce.