Domů Prodloužená záruka na kotle THERM Registrace servisní prohlídky

Registrace servisní prohlídky

Uvedený webový formulář plně nahrazuje papírový formulář Potvrzení o provedení první/druhé servisní prohlídky, dále jen Potvrzení. Vyplnění a odeslání webového formuláře je srovnatelné s odesláním papírového Potvrzení prostřednictvím pošty. Forma odeslání Potvrzení je pouze na Vás a zvolíte-li formu odeslání prostřednictvím webového formuláře, nemusíte již zasílat Potvrzení poštou.

UPOZORNĚNÍ
Prosím, věnujte pozornost správnosti vyplněných údajů. Správně vyplněná data zaručí jednoznačnou evidenci Vaší prohlídky. Podmínkou odeslání elektronického Potvrzení je nahrání fotografie (oskenovaného dokumentu) plně vyplněného papírového Potvrzení o provedení servisní prohlídky.

Servisní prohlídka: *

Vyberte po kolikátém roce jste Prohlídku provedli.

Výrobní číslo kotle:  *

Vložte výrobní číslo zařízení.

Datum provedení prohlídky: *

Vyberte datum, kdy byla provedena servisní prohlídka.

Nahrát potvrzení: *

Potvrzení můžete nahrát ve formě oskenovaného dokumentu nebo fotografie. Musí být zaručena čitelnost celého dokumentu. Nečitelnost je důvodem k nepřijetí tohoto Potvrzení. Podporované formáty: .pdf, .bmp, .gif, .jpg, .jpeg, .png, .zip.

Váš email: *

Po provedení 2. servisní prohlídky Vám na email zašleme certifikát, který Vás bude opravňovat k prodloužení záruční doby o dalších 12 měsíců.

* hvězdičkou označené parametry jsou povinné