Domů Kariéra

Kariéra

Na tomto místě najdete aktuální nabídku volných pracovních pozic.
Pokud není uvedena žádná pracovní pozice a rádi byste se stali členem našeho týmu, pošlete nám svůj životopis

  • Účetní

    • Aktuálně rozšiřujeme náš ekonomický tým! Rádi u nás přivítáme kolegu/kolegyni, která nám pomůže nejen s fakturami, kompletním účetnictvím firmy, ale například i se skladovým hospodářstvím.

    • Jaká bude Vaše náplň práce?

    • •  účtování domácích a zahraničních přijatých faktur
      •  účtování vydaných faktur
      •  účtování dohadných položek
      •  účtování nákladů příštích období
      •  účtování materiálu a skladového hospodářství
      •  účtování bankovních výpisů a plateb platebními kartami
      •  zpracování podkladů pro měsíční závěrky, zpracování mzdových podkladů
      •  spolupráce na roční závěrce a příprava podkladů pro audit

    • Co od Vás požadujeme?

    • •  SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
      •  minimálně 3 roky praxe v účetnictví
      •  výbornou znalost českých účetních standardů
      •  znalost daňových zákonů (DPH a Daň z příjmu právnických osob)
      •  dobrou znalost MS Office (Excel, Word)
      •  odpovědnost, pečlivost, aktivní přístup k práci
      •  samostatnost a analytické myšlení, schopnost pracovat v týmu

    • A co Vám nabízíme?

    • •  Zaměstnání na plný úvazek
      •  Zázemí stabilní společnosti s třicetiletou tradicí
      •  Podporu a součinnost pracovního kolektivu
      •  Odpovídající mzdové ohodnocení
      •  Zaměstnanecké benefity, vč. závodního stravování, 5 týdnů dovolené

    • Místo výkonu práce?

    • V sídle společnosti Thermona - Zastávka u Brna. Nástup možný ihned.

    • Zaujala Vás uvedená pozice?

    • Pokud se Vám nabídka pracovní pozice líbí, pošlete nám svůj životopis na uresova@thermona.cz nebo volejte 544 500 518.

Nevybrali jste si z nabízených pozic?

Nevadí! Pošlete nám životopis a my pro Vás zkusíme najít uplatnění hned, nebo při další příležitosti.

thermona@thermona.cz