Domů Kariéra

Kariéra

aktualizováno 24.6.2024

Na tomto místě najdete aktuální nabídku volných pracovních pozic.
Pokud není uvedena žádná pracovní pozice a rádi byste se stali členem našeho týmu, pošlete nám svůj životopis.

  • Instalatér - topenář

    • Jako výrobci tepelné techniky našim koncovým zákazníkům nabízíme i značkové montážní služby, které momentálně potřebujeme posílit. Oddělení montáží proto hledá kolegu na pozici Instalatér - topenář, který bude zejména v regionu zajišťovat odbornou montáž našich výrobků.

    • Jaká bude Vaše náplň práce?

    • •  instalatérská činnost, zejména montáž kotlů, topení a vody

    • Co od Vás požadujeme?

    • •  SŠ odborné vzdělání v oboru Instalatér
      •  řidičský průkaz skupiny B
      •  schopnost samostatné práce a flexibilita

    • A co Vám nabízíme?

    • •  zaměstnání na plný úvazek
      •  zázemí stabilní české společnosti s třicetiletou tradicí
      •  podporu a součinnost pracovního kolektivu
      •  odpovídající mzdové ohodnocení
      •  zaměstnanecké benefity, vč. závodního stravování, 5 týdnů dovolené
      •  možnost osobního rozvoje a růstu - zajištěno pravidelné proškolování

    • Místo výkonu práce?

    • Ve výrobním závodě společnosti Thermona - Nádražní 139, Rapotice. Nástup možný ihned.

    • Zaujala Vás uvedená pozice?

    • Pokud se Vám nabídka pracovní pozice líbí, pošlete nám svůj životopis na novacekd@thermona.cz nebo volejte 606 067 467 - Dominik Nováček, referent montáží.

Nevybrali jste si z nabízených pozic?

Nevadí! Pošlete nám životopis a my pro Vás zkusíme najít uplatnění ihned, nebo při další příležitosti.

thermona@thermona.cz