Domů Kariéra

Kariéra

Na tomto místě najdete aktuální nabídku volných pracovních pozic.
Pokud není uvedena žádná pracovní pozice a rádi byste se stali členem našeho týmu, pošlete nám svůj životopis

  • Interní auditor/ka | Junior

    • Máte výborné analytické myšlení? Chcete se stát interním auditorem a být důležitou součástí společnosti s mnohaletou tradicí? Pak čtěte dále a zašlete nám svůj životopis.

    • Co by Vás čekalo?

    • •  Tvorba koncepce a koordinace systému interního auditu, harmonizace služby interního auditu s mezinárodními systémy a standardy
      •  Tvorba návrhů právních předpisů pro oblast interního auditu
      •  Zpracovávání střednědobých a ročních plánů interního auditu
      •  Prověřování a hodnocení činností, postupů a procesů na základě pravděpodobnosti výskytu významných chyb, nesrovnalostí nebo odchylek
      •  Prověřování spolehlivosti a včasnosti provozních, finančních a jiných informací v rámci výkonu auditu
      •  Vypracovávání zpráv z vykonaných auditů a předkládání doporučení pro vedoucího orgánu veřejné správy ke zmírnění rizik a k nápravě zjištěných nedostatků podle zákona o finanční kontrole

    • Co od Vás očekáváme?

    • •  Středoškolské vzdělání s maturitou
      •  Výborná znalost MS Office
      •  Výborné vyjadřovací schopnosti
      •  Základní znalost účetnictví, managementu a ekonomiky
      •  Základní znalost ISO 9001

    • A co Vám nabízíme?

    • •  Zaměstnání na částečný úvazek, případně DPČ, DPP - ideální při studiích nebo MD, RD
      •  Zázemí stabilní společnosti s třicetiletou tradicí
      •  Podporu a součinnost pracovního kolektivu, rádi Vás naučíme vše potřebné
      •  Odpovídající mzdové ohodnocení
      •  Dotované závodní stravování

    • Místo výkonu práce?

    • V sídle společnosti Thermona - Zastávka u Brna. Nástup možný ihned.

    • Zaujala Vás uvedená pozice?

    • Pokud se Vám nabídka pracovní pozice líbí, pošlete nám svůj životopis na thermona@thermona.cz nebo volejte 544 500 522.

  • Účetní / Administrativní podpora ekonomického oddělení

    • Aktuálně rozšiřujeme náš ekonomický tým! Rádi u nás přivítáme kolegu/kolegyni, která nám pomůže nejen s fakturami, kompletním účetnictvím firmy, skladovým hospodářstvím, ale i například s mzdovou agendou.

    • Jaká bude Vaše náplň práce?

    • •  Spolupráce při zpracovaní přijatých faktur (jak skladových tak režijních) a faktur vydaných, vystavovaní dobropisů, tvoření vzájemných zápočtů
      •  Spolupráce při účtování mezd
      •  Administrativní činnost v rámci ekonomického oddělení

    • Co od Vás požadujeme?

    • •  SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
      •  Komplexní orientaci v účetní a daňové problematice
      •  Dobrá znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, MS Outlook, účetní systémy)
      •  Samostatný a zodpovědný přístup k práci
      •  Spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, loajalitu a chuť učit se novým věcem

    • Pokud se Vám nabídka pracovní pozice líbí, pošlete nám svůj životopis na uresova@thermona.cz nebo volejte 544 500 518.

Nevybrali jste si z nabízených pozic?

Nevadí! Pošlete nám životopis a my pro Vás zkusíme najít uplatnění hned, nebo při další příležitosti.

thermona@thermona.cz