Domů Aktuality Přichází první stacionární kondenzační kotel THERM

Přichází první stacionární kondenzační kotel THERM

Aktualita | 6. 9. 2019

Každý rok nový nebo inovovaný kotel. I tak by se dala zjednodušeně popsat naše strategie, díky které se nám daří držet na pozici předního českého výrobce plynových kondenzačních kotlů. V nedávné době uvedená na trh nová řada kondenzačních kotlů THERM 35 není poslední novinkou letošního roku.

V těchto dnech přichází na trh opravdová novinka, která v portfoliu našich výrobků doposud chyběla - první stacionární kondenzační kotel THERM 24 KDNS. S prototypem jste se jako veřejnost mohli potkávat od samotného počátku roku na veletrzích a výstavách, ale nyní je vše připraveno k uvedení na trh.

dl-icon-orange.pngInformační leták THERM 24 KDNSPDF | 0,3 MB

Novinka je po dlouhých měsících vývoje, testování a certifikování stoprocentně připravena. Konstrukce vychází z osvědčeného řešení závěsných kotlů kategorie OPTIMUM Condens, ale uspořádání je upraveno tak, aby kotel mohl stát na zemi nebo soklu. Tomu odpovídá například ovládání, přesunuté na horní stranu kotle, umístění napojení rozvodů, díky kterému lze kotel snadno nainstalovat namísto starších typů a nové vnitřní uspořádání, umožňující pohodlný servis.

Stacionární kotle nalézají svá uplatnění zejména při rekonstrukcích, kdy se dají vhodně umístit na místo starého kotle. Typicky se jedná o místnosti se sníženým stropem, jako jsou například suterény nebo sklepy. Kotel je primárně určen pouze pro vytápění, ale dodatečně může být doplněn o ohřev užitkové vody v externím zásobníku použitím externího trojcestného ventilu.

THERM 24 KDNS

THERM 24 KDNS

Pro vytápění bez ohřevu TV
Tepelný výkon: 4,7 ÷ 26,0 kW
Ohřev TV: ne
Energetická třída A - pro topení  
VIDEO: První stacionární kondenzační kotel THERM 24 KDNS