Domů Aktuality THERM 18 KDC rozšiřuje nabídku kotlů s průtokovým ohřevem

THERM 18 KDC rozšiřuje nabídku kotlů s průtokovým ohřevem

Aktualita | 10. 9. 2021

Sortiment kondenzačních kotlů PREMIUM Condens se nově rozšiřuje o model THERM 18 KDC, který vedle možnosti vytápění ve výkonovém rozsahu 1,8-19,0 kW přináší i možnost průtokového ohřevu teplé vody komfortním výkonem 23,5 kW.

Kotel, stejně jako kompletní řada PREMIUM Condens, je vyroben z nejmodernějších komponentů umožňujících aktivní řízení spalovacího procesu systémem ActiveControl, který přináší ekologický, ekonomický a bezpečný provoz. Aktivní řízení spalovacího procesu ActiveControl umožňuje optimalizovat proces hoření a spotřebu tak, aby bylo zajištěno efektivní a bezpečné spalování v případě kolísavé kvality složení paliva.

THERM 18 KDC

THERM 18 KDC

Pro vytápění a průtokový ohřev TV
Tepelný výkon: 1,8 ÷ 19,0 kW
Ohřev TV: ano | 23,5 kW
Energetická třída A - pro topení Energetická třída A - pro ohřev TV

Kotel je díky široké modulaci výkonu velmi úsporný a ideálně se hodí k modernizaci topných systémů v objektech s menší tepelnou ztrátou, jako jsou byty či rodinné domy s chybějící technickou místností. Právě kompaktní rozměry kotle jsou výraznou předností spotřebiče. Navíc výkon 23,5 kW, určený k ohřevu teplé vody, zajistí rychlou a komfortní dodávku. Jsou tak splněny nejvyšší uživatelské nároky na dodávku tepla i teplé vody.

Představení technologií a komponent kotle THERM 18 KDC
Představení technologií a komponent kotle THERM 18 KDC