Domů Aktuality Otevřeli jsme novou výrobní a skladovací halu

Otevřeli jsme novou výrobní a skladovací halu

Aktualita | 4. 11. 2021

V průběhu letošního roku jsme v rekordním čase dokončili a otevřeli novou výrobní a skladovací halu ve výrobním závodě v Rapoticích. Svými 2.131 m2 zastavěné plochy výrazně posiluje možnosti skladového hospodářství komponent i hotových výrobků. Jedná se tedy o rozsáhlý objekt, který je možné zaměřením rozdělit do tří na sebe navazujících částí.

První část tvoří sklad komponent, který přináší rozšíření skladovacích ploch o dalších více jak 760 paletových míst. Díky kvalitnímu prosvětlení, regálovému systému a dostatku manipulačního prostoru je vše dostupné k distribuci na jednotlivá výrobní střediska. Druhou část nové haly tvoří prozatím volná užitná plocha o výměře 768 m2, ale do budoucna se zde počítá s rozšířením výrobních prostor. Celá budova je totiž propojena se stávající výrobní halou a bude tak zaručena návaznost výrobních operací. Poslední část tvoří sklad hotových výrobků s více jak 470 paletovými místy a užitnou plochou pro expedici i vykládku zboží. Příjem i výdej zboží je díky nakládacím dokům velice komfortní a celková doba manipulace se zkrátila o 30 %.

Modernizujeme a vytváříme moderní prostředí pro naše zaměstnance, dodavatele i odběratele. Věříme, že investice do nových výrobních a skladovacích prostor podtrhne kvalitu našich výrobků a přinese vysoký užitek. Výstavbou nové haly to však nekončí, v průběhu nadcházejících let budeme pokračovat v modernizaci celého výrobního areálu.

 

VIDEO: Nová výrobní a skladovací hala v Rapoticích