Domů Aktuality Navštivte nás na veletrhu Aquatherm Praha 2022

Navštivte nás na veletrhu Aquatherm Praha 2022

Tisková zpráva | 11. 4. 2022

Dovolujeme si Vás pozvat na prestižní veletrh Aquatherm Praha 2022. Samotný veletrh netřeba příliš představovat, jedná se o největší odbornou událost s úzkou specializací na obory TZB.

Datum: 19.4. - 22.4.2022, denně 10.00 - 18.00 hod. (22.4. - do 15.00 hod.)
Adresa: PVA EXPO Praha, Beranových 667, 199 00 Praha 9
Místo: Hala 3, stánek číslo 320

Společnost Thermona se na veletrhu představí jako přední tuzemský výrobce plynových kondenzačních kotlů a elektrokotlů. Stěžejním tématem, s odkazem na aktuální situaci na energetickém trhu, budou úspory nákladů a snížení spotřeby zemního plynu.

Představíme osvědčené a spolehlivé kondenzační kotle, které cílí na úsporu. Každý majitel vytápěného objektu totiž může docílit citelných úspor pouhou modernizací již zastaralého a nevyhovujícího plynového kotle bez nutnosti změny technologie tepelného zdroje a generální rekonstrukce topného systému. Výměnou za moderní kondenzační kotel se běžně dosahuje úspory plynu až 30 %.

Druhým stěžejním tématem je bezemisní vytápění, které v poslední době nabývá na významu. V našem podání jej představují elektrické kotle, které na trhu patří do skupiny cenově nejdostupnějšího teplovodního zdroje tepla. Hodí se jako ideální doplňkový tepelný zdroj, vyniká ekologickým provozem a možností kombinace s fotovoltaickými systémy.

Na následujícím odkazu můžete využít možnosti získání vstupenky zdarma. Pro kompletní vyplnění formuláře zadejte Kód partnera: 2233200.

Po vyplnění formuláře vám bude na email odeslán výměnný poukaz, který zdarma vyměníte na pokladně za plnohodnotnou vstupenku na veletrh Aquatherm Praha 2022.