Domů Aktuality Modulové kotelny THERMONA slaví úspěch

Modulové kotelny THERMONA slaví úspěch

Aktualita | 28. 11. 2017

Od uvedení produktů značky THERMONA na ruském trhu v roce 1998 bylo prodáno více než 170 tisíc kotlů. Nejúspěšnější variantou zapojení kotlů THERM je řešení vytápění a ohřevu teplé vody prostřednictvím kaskádové kotelny. Právě tato možnost výraznou měrou přispívá modernímu rozvoji měst.

Speciálně pro státy SNS dodáváme modulové kotelny, které se vyznačují komplexním řešením na klíč. Zákazník si může vybrat z řady typizovaných řešení, lišící se jmenovitým výkonem celé kotelny od 56 kW až po 1440 kW. Jedinečným řešením je pak tzv. kontejnerová-modulová kotelna, která je řešena transportním kontejnerem a vyznačuje se přemístitelností dle potřeb.

Kaskádové systémy THERMONA v podobě modulových kotelen získávají na oblibě díky značným úsporám energií a paliv, vysoké spolehlivosti a možnosti dálkového monitorování a řízení celého systému. Ročně se v Ruské federaci předává na 600 kaskádových kotelen v různých výkonnostních a typizovaných variantách.

Sverdlovský kraj Ruské federace se nestal výjimkou a od roku 2015 zde probíhají intenzivní práce na programu nahrazování starých kotlů moderní technologií.

RU_CZ-business-forum_7.jpg
RU_CZ-business-forum_1.jpg
RU_CZ-business-forum_2.jpg
RU_CZ-business-forum_3.jpg
RU_CZ-business-forum_4.jpg
RU_CZ-business-forum_5.jpg
RU_CZ-business-forum_6.jpg

Během Rusko-českého podnikatelského fóra konaného 24. listopadu 2017 v Jekatěrinburgu a v rámci programu "Pět let vývoje 2017-2021" byla podepsána dohoda o spolupráci mezi OAO Tehtorg (zastoupena generálním ředitelem Nikolajem Sudakovem) a společností Thermona, spol. s r.o. (zastoupená generálním ředitelem Jaroslavem Filou). Cílem spolupráce je společná sériová výroba modulových kotelen THERMONA o výkonu 90-1440 kW s dosažením objemu produkce 2,4 mld. rublů a lokalizace výroby v Sverdlovské oblasti na 75,2% ke konci roku 2020. Prestižní Rusko-české podnikatelské fórum se konalo za přítomnosti prezidenta ČR Miloše Zemana a guvernéra Jevgenije Kuyvasheva.

VIDEO: Slavnostní podpis dohody mezi Jaroslavem Filou a Nikolajem Sudakovem