Domů Prodloužená záruka na kotle THERM

Prodloužená záruka na kotle THERM

zaruka-3roky-Therm.jpg

Našim zákazníkům přinášíme možnost zařazení do programu Prodloužené záruky 2+1. Program se vztahuje na všechny plynové i elektrické kotle THERM a spočívá v bezplatném prodloužení záruční doby o 12 měsíců. Zákazník tak po splnění podmínek získává záruční dobu na kotel THERM v délce 36 měsíců od data uvedení do provozu, více v podmínkách programu. Cílem programu je eliminovat veškeré vady materiálu a případné výrobní vady. Zákazník tak má jistotu plné podpory ze strany výrobce a zajištěnou péči servisního partnera.

Jak prodlouženou záruku získám?

Vše zvládnete rychle a z pohodlí domova.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou, proto vše vyřídíte elektronicky.

1

Registrace výrobku

Prvním krokem je přihlášení kotle THERM do programu Prodloužené záruky, a to v době nejpozději 30 dnů od uvedení do provozu.

Registrovat kotel
2

Registrace 1. prohlídky

Následuje provedení servisní prohlídky kotle po 1. roce provozu. Doporučujeme ji provést po ukončení topné sezóny.

Registrovat prohlídku
3

Registrace 2. prohlídky

Druhá servisní prohlídka následuje po 2. roce provozu. Opět ji doporučujeme provést na konci topné sezóny.

Registrovat prohlídku
4

Obdržíte certifikát

Neprodleně po zaevidování druhé servisní prohlídky od nás obdržíte certifikát potvrzující navýšení záruční doby o 12 měsíců.

Vzor certifikátu

  
 

Podmínky programu Prodloužené záruky 2+1

  1. Registrace výrobku THERM do programu prostřednictvím elektronického formuláře. Registrace musí proběhnout do 30 dnů od data uvedení do provozu.
  2. V termínu mezi 10. a 15. měsícem provozu výrobku THERM provedení 1. servisní prohlídky a provedení záznamu o této prohlídce do příslušného formuláře. Provedenou servisní prohlídku je následně nutné zaregistrovat prostřednictvím elektronického formuláře, případně zaslat kopii potvrzení na adresu výrobce. Elektronické nebo písemné zaslání musí být provedeno do 30 dnů od provedení 1. servisní prohlídky.
  3. V termínu mezi 22. a 27. měsícem provozu výrobku THERM provedení 2. servisní prohlídky a provedení záznamu o této prohlídce do příslušného formuláře. Provedenou servisní prohlídku je následně nutné zaregistrovat prostřednictvím elektronického formuláře, případně zaslat kopii potvrzení na adresu výrobce. Elektronické nebo písemné zaslání musí být provedeno do 30 dnů od provedení 2. servisní prohlídky.

Na základě splnění všech podmínek programu Prodloužené záruky 2+1 bude uživateli vystaven certifikát potvrzující navýšení záruční doby o 12 měsíců nad rámec zákonné záruční doby (24 měsíců). Tento certifikát bude výrobcem odeslán uživateli na emailovou adresu uvedenou při registraci výrobku nebo při registraci servisní prohlídky, případně na adresu místa instalace uvedenou při registraci výrobku.

V průběhu zákonné záruční doby jsou platné záruční podmínky uvedené na zadní straně záručního listu. V průběhu prodloužené záruky budou bezplatně odstraněny vady materiálu a výrobní vody.

Program Prodloužené záruky 2+1 se vztahuje na plynové a elektrické kotle THERM zakoupené a instalované na území České republiky.

Ke stažení

Níže přinášíme možnost stažení podmínek programu Prodloužené záruky 2+1 a dalších dokumentů s nimi souvisejícími.

dl-icon-orange.pngPodmínky programuPDF | 0,2 MB

dl-icon-orange.pngInformační letákPDF | 0,3 MB

  
 

Napsali jsme...

Přehled povinných revizí kotlů na plyn a pevná paliva

Pokud vytápíte plynem nebo pevnými palivy, máte zákonnou povinnost provádět pravidelné revize nebo kontroly. Ty se netýkají pouze majitelů...

Více zde

Nezapomeňte na pravidelnou servisní prohlídku kotle

Čekací doby na servis kotlů se prodlužují, a jak varují technici, bude hůř. O faktu, že letošní topná sezóna již začala, se přesvědčili...

Více zde

Náročné zkoušky: testování nových kotlů trvá týdny

Strojírenský zkušební ústav (SZÚ) je jediné místo v Česku, kde si výrobci plynových kotlů nechávají certifikovat nové kotle. Ročně zde...

Více zde

Příprava a údržba topného systému před zimou

Sychravé počasí dává tušit, že topná sezóna již začíná. Řada lidí tak po více než půl roce uvádí opět do provozu topný systém. Na co si dát...

Více zde