Domů Aktuality Řada PREMIUM Condens se rozšiřuje o nový model

Řada PREMIUM Condens se rozšiřuje o nový model

Aktualita | 10. 9. 2020

Závěsný kondenzační kotel THERM 65 KD rozšiřuje technicky nejvyspělejší řadu kotlů PREMIUM Condens. Aktivní řízení spalovacího provozu, které je zaručeno nejmodernějšími komponenty a elektronikou, zaručuje hospodárnou spotřebu energií. Kotle mají nerezový výměník s dochlazovanou čelní hořákovou stěnou. Nový typ plynového ventilu ve spolupráci s tímto hořákem vyniká vysokým stupněm modulace výkonu v plynule regulovatelném rozsahu 14-100%.

Jednoduché ovládání společně s vestavěnou ekvitermní regulací a možností řízení nadřazeným pokojovým regulátorem přináší vysoký uživatelský komfort.

Velkou výhodou kotlů THERM 65 KD je možnost spojení do kaskádových kotelen pro domovní kotelny či jiné průmyslové a bytové objekty. Docílíte tak velice ekonomického i ekologického řešení vytápění a ohřevu teplé užitkové vody ve větších objektech. Tento inteligentní systém kondenzačních kaskádových kotelen je mimo jiné přizpůsoben i pro starší bytovou výstavbu např. panelových domů, kde se díky svým ověřeným kvalitám stává jednou z nejefektivnějších revitalizací.

THERM 65 KD

THERM 65 KD

Pro vytápění bez ohřevu TV
Tepelný výkon: 8,4 ÷ 68,5 kW
Ohřev TV: ne
Energetická třída A - pro topení