Domů Aktuality Nejvyšší ocenění Czech Stability Award

Nejvyšší ocenění Czech Stability Award

Aktualita | 8. 2. 2018

Společnost Thermona, spol. s r.o. se i v loňském roce zapojila do projektu hodnocení podnikatelských subjektů společností Bisnode a Czech Top 100. Oproti předchozímu období, kdy jsme získali vynikající hodnocení AA, se nám podařilo dosáhnout nejvyššího ratingového hodnocení AAA - excelentní a zařadit se tak mezi nejspolehlivější a nejstabilnější společnosti České republiky.

Nejprestižnější firemní ocenění v České republice vydává Bisnode ve spolupráci s CZECH TOP 100. Je určeno pro největší tuzemské společnosti a vypovídá o jejich stabilitě a pravděpodobnosti úpadku na následujících 12 měsíců. Poskytuje nezávislý pohled na finanční i nefinanční bonitu firmy. Ocenění formou certifikátu deklaruje, že hodnocená společnost praktikuje politiku otevřené komunikace, poskytuje dostatek informací o svém hospodaření nebo vlastnické struktuře.

dekor

Definice Czech Stability Award, www.czechtop100.cz

Czech Stability Awards poskytuje nezávislý pohled na finanční i nefinanční činnosti firmy pomocí Bisnode skóringu. Kompletní analýza vychází z mezinárodně uznávaného měření, které si zakládá na rozboru finančních i platebních ukazatelů, demografických dat a vazeb mezi subjekty. Dosažené hodnocení podtrhuje náš proaktivní přístup k hospodaření a výbornou ekonomickou kondici.

Hodnocení z předešlého ročníku včetně průvodní zprávy čtěte zde.