Domů Aktuality Hledáme kandidáta na pozici Servisního technika

Hledáme kandidáta na pozici Servisního technika

Aktualita | 3. 9. 2018

Hledáme posilu našeho servisního týmu a právě ty můžeš být vhodným kandidátem.

Zručnost, samostatnost i zodpovědnost jsou tvé přednosti? Máš praxi na obdobné pozici nebo naopak jsi čerstvý absolvent v oboru elektrických nebo plynových zařízení? Hledáš zaměstnání na plný úvazek? Tak právě tebe hledáme na pozici "Servisní technik".

Náplní práce je výhradně servisní činnost, tedy opravy a kontroly vyhrazených plynových a elektrických zařízení. Mimo osvědčení dle vyhl. 50/78 Sb. §5 (a vyšší) požadujeme pouze řidičský průkaz skupiny B, další potřebné osvědčení (montáže a opravy vyhrazených plynových zařízení) zajistíme.

Nabízíme ti zázemí moderní a dynamicky rozvíjející se společnosti, samozřejmostí jsou zaměstnanecké benefity, možnost osobního rozvoje a růstu.

Pracovní náplň:

  • servisní činnost - opravy a kontroly vyhrazených plynových a elektrických zařízení
  • komunikace se zákazníky

Místo výkonu práce:

  • Zastávka u Brna

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání v oboru elektrických a plynových zařízení
  • osvědčení dle vyhlášky 50/78 Sb. § 5
  • řidičský průkaz skupiny B
  • schopnost samostatné práce a flexibilita
  • zkušenost s prací v oblasti OTS výhodou

Nabízíme:

  • výhodné mzdové ohodnocení
  • možnost osobního rozvoje a růstu
  • zajišťujeme pravidelné proškolování
  • stravování ve firemní jídelně
  • práci na plný úvazek
  • nástup možný ihned

Termín nástupu:

  • ihned popř. po dohodě

Pokud tě naše nabídka zaujala, neváhej nás oslovit na níže uvedených kontaktech nebo nás navštiv osobně v sídle společnosti, na adrese Stará osada 258, Zastávka.

ing. Martin Novák
technický ředitel

phone.png

+420 544 500 527

mail_ico.png

novak@thermona.cz

Jana Filová
personální oddělení

phone.png

+420 544 500 516

jfilova@thermona.cz