Domů Videa

Videa

Kotle a kaskádové kotelny

Regulace kotlů THERM a kaskádových kotelen

Problematika regulační techniky pro vytápění objektu nesmí být opomíjena. Nejenže dokáže zvýšit úspory, ale docílíte i vyššího komfortu. Námi doporučené termostaty i inteligentní a vícezónové regulátory jsou plně kompatibilní se všemi plynovými i elektrickými kotli včetně kaskádových kotelen.

regulační technika pokojové termostaty inteligentní regulátory zónová regulace

Vše, co jste chtěli vědět o kaskádových kotelnách

Kaskádová kotelna Thermona představuje jedinečné a efektivní řešení pro bytové domy a jiné průmyslové objekty. Systém kaskády kotlů THERM dokáže nejen zásobovat teplou vodou topný okruh, ale i přípravu teplé užitkové vody. Celé řešení kaskádové kotelny jsme schopni dodat na klíč. 

kaskáda kotlů umístění kotelny kondenzační kotle ukázky realizací

Demontáž uhelné kotelny a její náhrada za kaskádovou kotelnu

Prohlédněte si krátké časosběrné video věnované výměně starých uhelných kotlů, za moderní plynovou kaskádovou kotelnu. Zakázka zpracovaná na klíč přinesla investorovi snížení finančních nákladů, nové prostory a opomenout nelze ani zvýšení ekologičnosti provozu. V případě zájmu nás kontaktujte!

ukázky realizací kaskáda kotlů kondenzační kotle

Více videí...

Zajistěte si přísun novinek, zajímavostí a informací z oblasti tepelné techniky přihlášením se k odběru.

Výstavy a veletrhy

Poohlédnutí se za výstavou FOR ARCH 2016

Stavební veletrh FOR ARCH 2016 se nesl ve znamení představení novinek pro nadcházející topnou sezónu. Návštěvníci se mohli seznámit s novým závěsným kondenzačním kotlem THERM 24 KDCN, který je určený jak pro vytápění objektu, tak i pro ohřev vody průtokovým způsobem.

pozvánka na veletrh energetické štítky kaskádové kotelny kondenzační kotle

Představení novinek na Stavebním veletrhu 2016

Na prestižním mezinárodním Stavebním veletrhu 2016 v Brně bylo představeno několik novinek pro rok 2016. Vedle moderní kaskádové kotelny byl představen nový kondenzační kotel s průtokovým ohřevem THERM 24 KDCN. Představena byla i kompletní řada elektrokotlů THERM.

pozvánka na veletrh energetické štítky solární systémy elektrické kotle

Thermona na veletrhu AQUA-THERM 2016

Jednou z největších veletržních akcí v oboru topenářské techniky a je odborný veletrh AQUA-THERM. Společnost Thermona ani letos na tomto 21. ročníku nechyběla. Na jedné z největších expozic jsme Vám představili aktuální sortiment včetně sestavy kaskádové kotelny

pozvánka na veletrh kotlíková dotace ErP a EkoDesign kotelny s výkonem nad 1 MW

Jsme Vám blíž...

Chcete-li se o nás dozvědět více, prohledněte si naše videa na kanále YouTube.

O firmě

Videoprezentace společnosti - 25 let na trhu

Krátký videofilm Vám podá přehled o vyráběném sortimentu i nabízených službách včetně komplexního řešení dodání "na klíč". S pohledem do vývojového, konstrukčního i výrobního komplexu firmy Vám podáme přehled o výrobě moderních ekologických kotlů THERM.

Oslava 25. výročí společnosti

Společnost Thermona si velice váží svých zaměstnanců, obchodních partnerů i dodavatelů a u příležitosti 25. výročí uspořádala slavnostní galavečer. Přece jen více jak půl milionu vyrobených kotlů v desítkách zemí světa je důvodem k oslavě. 

Časosběrný videofilm k 25. výročí 

25 let existence společnosti, 500 000 vyrobených kotlů dodaných do více jak 20 zemí světa stojí za úspěšným působením ryze českého výrobce plynových a elektrických kotlů THERM. Jsme rádi, že se již čtvrt století staráme o teplo Vašeho domova.

Jsme tu pro Vás...

Více jak čtvrt století tvoříme skutečný domov. Prohlédněte si i další videa na našem YouTube kanále.